09133317497 تماس با ما
فارسی English
شرکت سپهر پیشگامان صنعت پرشین - فورج تیتانیوم ، استیل ، آلومینیوم ، فولاد ، پرس هیدرولیک ، ماشین کاری  تیتانیوم ، فلوفرم ، پرس سازی ، کشش عمیق

درباره ما

شرکت فنی  و مهندسی  سپهر پیشگامان صنعت پرشین  در راستای ارائه خدمات فورج و ماشینکاری فلزات آهنی و غیر آهنی وساخت انواع پرس های هیدرولیک توسط تیمی از کارشناسان ارشد متالورژی، مکانیک و مدیریت تاسیس گردید و بنای کار خود را بر بکارگیری دانش روز دنیا و تولید بر اساس استاندارد های جهانی با تکیه بر تجربه بیش از یک دهه کارشناسان خود قرار داده است.

 کارگاه فورج وماشینکاری این شرکت توانایی شکل دهی فلزات به روش فورج گرم، کشش گرم، اکسترود، اکسترود معکوس (Back Extrude ) کشش ورق، کشش عمیق را دارد .همچنین این شرکت قابلیت فورج کلیه آلیاژهای فولاد، آلومینیوم، مس، برنج و... را دارد که به جرات می توان گفت این واحد صنعتی در زمره شرکت هایی است که توانایی فورج گرید های مختلف آلومینیوم را به صورت کاملا علمی و با تجهیزات مناسب این فلز با تکنولوژی روز دنیا دارا می باشد.

در زمینه فورج قطعات فولادی و سایر آلیاژها نیز با توجه به نرخ کرنش کنترل شده پرس،کوره های تحت کنترل و همچنین تجهیزات کامل کنترل کیفی متالورژیکی و ابعادی موجودبه قطعیت می توان کیفیت تولید را تضمین کرد.تولید قطعات فورجی مختلف با شرایط تولید استاندارد و نیازمندی های مشتری با کمترین اتلاف متریال،کمترین ضایعات، بالاترین کیفیت تخصص ماست.

واحد ماشینکاری با تجربه 20ساله ودارای 10دستگاهCNCمدرن اماده ارایه خدمات با کیفیت عالی می باشد.واحد ساخت پرس های هیدرولیک قادر به ساخت پرس از تناژ100تن تا1500تن مبتنی بر دانش روز دنیا بعد از طراحی سازه وتحلیل تنش با نرم افزار اباکوس می باشد.

 

در واحد فنی و مهندسی،طراحی قالبهای مورد نیاز وطراحی سازه پرس توسط متخصصین این شرکت به صورت کاملا علمی انجام می شود و سپس نقشه به مرحله ساخت ارسال می شود.

واحد کننترل کیفیت نیز در راستای رضایتمندی مشتری و تولید با حداقل ضایعات و بالاترین کیفیت با کلیه تجهیزات و ابزار های اندازه گیری و ابعادی تجهیز شده است.

در ادامه نمونه ای از قطعاتی که این شرکت برای صنایع مختلف تولید کرده است و گواهی حسن انجام تمامی آنها قابل استعلام و بررسی می باشد، ارایه شده است.

© حقوق کپی برداری برای شرکت سپهر پیشگامان صنعت پرشین محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا